Odnowa biologiczna i Balneoterapia - aktualne ceny:


• „Podróż w głąb ziemi” – błoto do ciała z Morza Martwego Mineral Line - częściowy - 40zł, całościowy - 80zł
Błota do ciała z Morza Martwego pobudzają i stymulują krwioobieg, poprawiają w sposób widoczny sprężystość i gładkość skóry. Dzięki wysokiej zdolności przenikania minerałów, maska do ciała pomaga usunąć napięcie mięśni, skutecznie łagodzi bóle reumatyczne i artretyczne, odtoksycznia organizm.

• „Oddech wulkanu” – okład z alg morskich Guam - częściowy - 50zł, całościowy - 100zł
Zabieg Guam oczyszcza organizm z toksyn, łagodzi podrażnienia skóry oraz rozluźnia wszystkie mięśnie. W wyniku zabiegu tracimy dużo wody, dlatego dobrze sprawdza się przed wielkim wyjściem.

• „Maksymalne wyszczuplenie” – okład z koncentratem antycelulitowym - Guam bexter - 50zł
Nowoczesny preparat błyskawicznie redukujący cellulit i tkankę tłuszczową- intensywnie chłodzący koncentrat antycellulitowy. Doskonale ujędrnia i tonizuje skórę.

• „Bogactwo natury” – pasta borowinowa - 25zł, plastry borowinowe - 15zł
Substancje organiczne zawarte w borowinie regenerują uszkodzone tkanki, zwiększają ich ukrwienie oraz uaktywniają reakcje, które powodują wzrost metabolizmu komórkowego. Prowadzi to do odtoksycznienia i oczyszczenia skóry.

• „Miodowa uczta” – okłady z miodu - 90zł
Miód jest to jeden z najstarszych specyfików pomagających kobietom już od najdawniejszych czasów w zachowaniu urody. Odpręża i rozluźnia, nawilża skórę, hartuje, i dostarcza jej wielu substancji odżywczych.© 2011 by Marcin Moranski